play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Ruda Śląska

Wiceprezydent Rudy Śląskiej: Na tę chwilę Ruda Śląska nie udostępni Poczcie Polskiej spisu wyborców

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Krzysztof Mejer, wiceprezydent Rudy Śląskiej. W rozmowie między innymi o organizacji wyborów korespondencyjnych. - Na tę chwilę Ruda Śląska nie udostępni Poczcie Polskiej spisu wyborców - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Krzysztof Mejer, wiceprezydent Rudy Śląskiej.

today28 kwietnia 2020

Ruda Śląska

Mejer: To my, samorządy jesteśmy odpowiedzialni za organizację i prawidłowy przebieg wyborów

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Krzysztof Mejer, wiceprezydent Rudy Śląskiej. W rozmowie między innymi o organizacji wyborów korespondencyjnych. - To my, samorządy jesteśmy odpowiedzialni za organizację i prawidłowy przebieg wyborów - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Krzysztof Mejer, wiceprezydent Rudy Śląskiej.

today28 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Senator PiS: Rząd musi ze swojej strony dbać o gospodarkę, walczyć z koronawirusem, musi zająć się wszystkim

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Dorota Tobiszowski, senator Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o korespondencyjnych wyborach prezydenckich oraz o sytuacji polskiej gospodarki. - Rząd musi ze swojej strony dbać o gospodarkę, walczyć z koronawirusem, musi zająć się wszystkim - pytała w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary senator Prawa i Sprawiedliwości, Dorota Tobiszowska.

today15 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Tobiszowska: Dlaczego nie możemy zrobić wyborów za dwa lata?

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Dorota Tobiszowski, senator Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o korespondencyjnych wyborach prezydenckich oraz o sytuacji polskiej gospodarki. - Dlaczego nie możemy zrobić wyborów za dwa lata? - pytała w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary senator Prawa i Sprawiedliwości, Dorota Tobiszowska.

today15 kwietnia 2020

Rybnik

Szef OPZZ pracowników Poczty Polskiej w Radiu Piekary o wyborach korespondencyjnych: Listonosze boją się o życie rodziny. Zostali wciągnięci w potężną grę polityczną

- Listonosze piszą do mnie, że boją się o swoje rodziny. Dla większości z nich to totalne szaleństwo - tak o wyborach prezydenkich, które mają zostać przeprowadzone drogą korespondencyjną, mówi red. Kamilowi Zatońskiemu z Radia Piekary szef OPZZ pracowników Poczty Polskiej, Sławomir Redmer. Dodaje, że poczta została tym samym wciągnięta w grę polityczną.     - Jeden z listonoszy mówi mi, że ma żonę chorą na raka. On na pewno […]

today9 kwietnia 2020

0%
Skip to content