play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Wesoły: Dzisiaj debata polityczna w Polsce nie jest normalna

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marek Wesoły, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o wynikach drugiej tury wyborów prezydenckich oraz o kondycji polskiej sceny politycznej. - Dzisiaj debata polityczna w Polsce nie jest normalna - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Marek Wesoły, poseł PiS.

today17 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PiS: Oczywiście, że wybory były uczciwe

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marek Wesoły, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o wynikach drugiej tury wyborów prezydenckich oraz o kondycji polskiej sceny politycznej. - Oczywiście, że wybory były uczciwe - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Marek Wesoły, poseł PiS.

today17 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Umińska-Duraj: Najważniejsze teraz jest pozwolenie nam budować samorząd w tych bardzo trudnych czasach

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Sława Umińska-Duraj, prezydent Piekary Śląskich. W rozmowie między innymi o przyszłości samorządów w Polsce oraz o wyniku drugiej tury wyborów prezydenckich. - Najważniejsze teraz jest pozwolenie nam budować samorząd w tych bardzo trudnych czasach - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Sława Umińska-Duraj, prezydent Piekar Śląskich.

today15 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Piekar Śląskich: Dla mnie zwycięzcami są ludzie, którzy poszli do urn

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Sława Umińska-Duraj, prezydent Piekary Śląskich. W rozmowie między innymi o przyszłości samorządów w Polsce oraz o wyniku drugiej tury wyborów prezydenckich. - Dla mnie zwycięzcami są ludzie, którzy poszli do urn - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Sława Umińska-Duraj, prezydent Piekary Śląskich.

today15 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Sośnierz: Są fachowcy, którzy na pewno poprowadzą telewizję w sposób bardziej zrównoważony

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia (PiS). W rozmowie między innymi o wynikach drugiej tury wyborów prezydenckich w Polsce. - Są fachowcy, którzy na pewno poprowadzą telewizję w sposób bardziej zrównoważony - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia (PiS).

today14 lipca 2020

Polska

PKW podała pełne wyniki wyborów prezydenckich 2020

PKW podała pełne wyniki wyborów prezydenckich 2020. Potwierdziła tym samym zwycięstwo w drugiej turze urzędującego prezydenta - Andrzeja Dudy. Natomiast frekwencja w niedzielę przekroczyła 68%. Państwowa Komisja Wyborcza potwierdziła w poniedziałek wieczorem wygraną Andrzeja Dudy w drugiej turze wyborów prezydenckich. Obecnie urzędujący prezydent uzyskał 51,03% głosów, a jego rywal Rafał Trzaskowski 48,97%. Frekwencja podczas niedzielnych wyborów wyniosła 68,2%, co zdaniem profesor Małgorzaty Myśliwiec z Uniwersytetu Śląskiego wciąż odbiega od frekwencji […]

today14 lipca 2020

Polska

Incydenty wyborcze: Chciał kupić głos za hot doga i piwo

Chciał kupić głos za 10 zł, hot doga i piwo. Choć wybory prezydenta RP przebiegły spokojnie, to nie obyło się bez incydentów. Państwowa Komisja Wyborcza tylko do godziny 17.00 zarejestrowała ich ponad 380. Wybory przebiegały spokojnie, ale nie odbyło się bez incydentów. Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Sylwester Marciniak podał rażący przykład wykroczeń związanych z wyborami.     Marciniak poinformował też, że żadna z obwodowych komisji wyborczych nie podjęła uchwały o […]

today13 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Europoseł Lewicy: Prawo i Sprawiedliwość jest antyeuropejską partią na scenie politycznej

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Łukasz Kohut, europoseł Lewicy. W rozmowie między innymi o wynikach drugiej tury wyborów prezydenckich w Polsce oraz o przyszłości relacji Polski z Unią Europejską. - Prawo i Sprawiedliwość jest antyeuropejską partią na scenie politycznej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Łukasz Kohut, europoseł Lewicy.

today13 lipca 2020

0%
Skip to content