play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Wybory w Gliwicach. Gra o tron i 4 kandydatów

Andrzej Gillner, Kajetan Gornig, Janusz Moszyński i Adam Neumann to 4 kandydatów, którzy walczą o fotel prezydenta Gliwic. Przypomnijmy, że wybory odbędą się w najbliższą niedzielę. Muszą zostać przeprowadzone, bo dotychczasowy prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz został senatorem.   Andrzej Gillner Ma 61 lat, przez 16 lat był dyrektorem Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych, wcześniej był gliwickim radnym. Kajetan Gornig Ma 45 lat i od urodzenia mieszka w Gliwicach. Od 10 lat […]

today3 stycznia 2020

Polityka

Były wiceprezydent Gliwic: Chcę pielęgnować i wzmacniać podstawy rozwoju gospodarczego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Adam Neumann, były wiceprezydent Gliwic. W rozmowie między innymi o zmianie w statucie Piasta Gliwice oraz o programie wyborczym. - Chcę pielęgnować i wzmacniać podstawy rozwoju gospodarczego - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Adam Neumann, były wiceprezydent Gliwic.

today3 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

P.o. prezydenta Gliwic: Z dużą satysfakcją przyjąłem poparcie SLD

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Janusz Moszyński, pełniący obowiązki prezydenta Gliwic. W rozmowie między innymi o poparciu SLD w nadchodzących wyborach prezydenckich oraz o jego planowanym gabinecie. - Z dużą satysfakcją przyjąłem poparcie SLD - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Janusz Moszyński, pełniący obowiązki prezydenta Gliwic.

today2 stycznia 2020

0%
Skip to content