play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Ludzie zostali przez Trumpa oszukani. Komentarze w Rozmowie Dnia

Gościem porannej Rozmowy Dnia Radia Piekary była posłanka Koalicji Obywatelskiej, Monika Rosa. Na gorąco Marcin Zasada pytał o wydarzenia ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Tam manifestanci wdarli się na Kapitol. Trwało zatwierdzenie przez Kongres USA wyników wyborów prezydenckich. "Ludzie oszukani przez Trumpa, przez niego zmanipulowani, wtargnęli na Kapitol i przerwali obrady. Czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości kwestię przemilczeli a Andrzej Duda skomentował, że jest ot kwestia wewnętrzna Stanów Zjednoczonych i nie […]

today7 stycznia 2021

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO o drugiej fali pandemii koronawirusa

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA oraz o drugiej fali pandemii koronawirusa. - Rząd stracił 6 miesięcy na to, by przygotować Polskę do drugiej fali pandemii - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today9 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Borys Budka o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA oraz o drugiej fali pandemii koronawirusa. - W Stanach Zjednoczonych wygrał prawdziwy przyjaciel Polski - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today9 listopada 2020

0%
Skip to content