play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Wypadek na ulicy Maczka. Zderzyły się dwie osobówki

Wypadek na skrzyżowania Armii Krajowej i Maczka w Piekarach Ślaskich. Zderzyły się tam dwie osobówki. Kierowca jednego z samochodów biorących udział w zdarzeniu został zabrany do szpitala. Do zdarzenia doszło po godzinie 9:00 na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Maczka na Osiedlu Wieczorka. - Kobieta jadąca chevroletem ulicą Armii Krajowej nie zatrzymała się na „stopie” i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym ulicą Maczka renault. Kierowca tego drugiego pojazdu został […]

today30 grudnia 2020

Piekary Śląskie

Poważny wypadek na obwodnicy w Piekarach Śląskich!

Poważny wypadek na piekarskiej obwodnicy i zablokowana droga w obu kierunkach. Takie informacje przekazujecie nam na Alarmową Linię Radia Piekary pod numer telefonu 695 887 887. - Wypadek na obwodnicy piekarskiej obok nowej hali, którą budują. Droga jest całkowicie zablokowana - mówi nam jeden z słuchaczy. Te informacje potwierdzają naszemu reporterowi policjanci. Dokładnie chodzi o skrzyżowanie drogi wojewódzkiej 911 z ulicą Pod Lipami. Tam, motocykl zderzył się z samochodem osobowym. […]

today8 października 2020

Piekary Śląskie

Uwaga! Wypadek w Piekarach Śląskich. Są utrudnienia

W Piekarach Śląskich doszło do wypadku na ulicy Wyszyńskiego. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu są obecne służby. Ranna kobieta jest przewożona do szpitala. Do wypadku doszło po godzinie 11.00 na ulicy Wyszyńskiego w Piekarach Śląskich. Jak informuje rzecznik prasowy piekarskiej policji Dariusz Dobrzański, w wyniku zderzenia dwóch osobówek ranna została jedna osoba. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu występują utrudnienia w dwóch kierunkach.

today2 października 2020

Piekary Śląskie

Wypadek w Piekarach Śląskich. Jedna osoba poszkodowana!

AKTUALIZACJA: Wypadek w Piekarach Śląskich. Jedna osoba poszkodowana! Jak informuje nas piekarska policja w zdarzeniu ranna została jedna osoba, która z urazem głowy trafiła do szpitala. Wcześniej pisaliśmy: Wypadek w Piekarach Śląskich. Są poszkodowani! Jak informuje nas piekarska straż pożarna, na ulicy Kotuchy, na wysokości Zakładu Gospodarki Komunalnej doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów. Dwie osoby są ranne. Na miejscu pracują służby.

today14 września 2020

Piekary Śląskie

Wypadek w Piekarach Śląskich !

Wypadek w Piekarach Śląskich. Do zderzenia 3 samochodów osobowych doszło na ulicy Przyjaźni w dzielnicy Dąbrówka Wielka. Są osoby poszkodowane.  Na miejscu pracują dwie jednostki straży pożarnej, karetka pogotowia i policja. Droga jest całkowicie nieprzejezdna. Objazd wyznaczony jest  ulicą Jagiellońską. Fot.: Wojciech Hamedinger 

today10 września 2020

Piekary Śląskie

Kolizja w Piekarach Śląskich! Są utrudnienia

Kolizja w Piekarach Śląskich! Jak poinformował nas rzecznik prasowy piekarskiej policji, na zjeździe z autostrady A1 na dojeździe do ronda, od strony Bytomia do Piekar Śląskich doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu są obecne służby. Na kilkudziesięciu metrach występują utrudnienia. Wstępnie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, ponieważ nie ma informacji o ewentualnych poszkodowanych.

today20 sierpnia 2020

Piekary Śląskie

Poważny wypadek w Piekarach Śląskich. W aucie 3-letnie dziecko

Policja szuka sprawców groźnego wypadku w Piekarach Śląskich. Wczoraj, przed godziną 18:00, na ulicy Czołgistów zderzyły się dwa samochody osobowe.     Jednym z samochodów osobowych jechali: 24-letni kierowca, 16-latka w ciąży i 3-letnie dziecko. Kobieta i 3-latek trafili do szpitala na rutynowe badania. Sprawcy wypadku z drugiego auta zbiegli z miejsca zdarzenia. Każdy, kto może pomóc w tej sprawie jest proszony o kontakt z policją w Piekarach Śląskich. 

today13 sierpnia 2020

Piekary Śląskie

Potrącenie rowerzysty w Piekarach Śląskich

Potrącenie rowerzysty w Piekarach Śląskich na Drodze Krajowej numer 94, na wysokości stacji benzynowej "Moya". W miejscu zdarzenia tworzyły się korki. Obecnie sytuacja jest już opanowana, a droga w pełni przejezdna. Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 8.00 na Drodze Krajowej numer 94, na wysokości stacji paliw "Moya". Kierowca jadący ulica Harcerską nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu rowerzyście. Poszkodowany ze złamanym obojczykiem i uszkodzonymi żebrami został przewieziony do "Urazówki".

today7 sierpnia 2020

0%
Skip to content