play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Andrzej Sośnierz o epidemii koronawirusa w Polsce

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia Jarosława Gowina. W rozmowie między innymi o epidemii koronawirusa oraz o testach na COVID-19. - Prawdopodobnie jest już 350 tysięcy zakażonych - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia Jarosława Gowina.

today6 października 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Porozumienia Jarosława Gowina o testach na COVID-19

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia Jarosława Gowina. W rozmowie między innymi o epidemii koronawirusa oraz o testach na COVID-19. - Testy na koronawirusa powinny być bezpłatne dla wszystkich - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia Jarosława Gowina.

today6 października 2020

Polska

Co z zaprzysiężeniem nowych ministrów?

Odłożone wczoraj zaprzysiężenie nowego zrekonstruowanego rządu ma się odbyć dzisiaj w zaostrzonych rygorach sanitarnych. Odroczenie uroczystości wymusiło potwierdzone zakażenie koronawirusem przyszłego ministra edukacji Przemysława Czarnka. - Pan Prezydent po konsultacjach, które trwały kilka godzin podjął decyzję, że dokona zmian w składzie Rady Ministrów o godzinie 14.00 w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Zmiany będą oczywiście przeprowadzone zgodnie z reżimem sanitarnym i z pewnymi obostrzeniami, które także my wewnętrznie wprowadzamy - poinformował wieczorem rzecznik […]

today6 października 2020

0%
Skip to content