play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Michał Gramatyka o ugrupowaniu Rafała Trzaskowskiego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Gramatyka, poseł Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o ugrupowaniu Rafała Trzaskowskiego oraz o zmianach w rządzie. - Nie ma żadnych rozdźwięków między Rafałem Trzaskowskim a Platformą Obywatelską - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Gramatyka, poseł Koalicji Obywatelskiej.

today25 sierpnia 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Koalicji Obywatelskiej o zmianach w rządzie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Gramatyka, poseł Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o ugrupowaniu Rafała Trzaskowskiego oraz o zmianach w rządzie. - Pan Szumowski pokazał jak nie należy sprawować funkcji ministra zdrowia - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Gramatyka, poseł Koalicji Obywatelskiej.

today25 sierpnia 2020

Polska

Co wiemy o nowych ministrach zdrowia i spraw zagranicznych?

Co wiemy o nowych ministrach zdrowia i spraw zagranicznych? Podczas swojego wczorajszego wystąpienia, premier Mateusz Morawiecki podał nazwiska nowych ministrów dwóch kluczowych resortów. Mamy nowych ministrów. Wczoraj po południu ich nazwiska przedstawił premier Mateusz Morawiecki. Chodzi o kluczowe w dobie pandemii koronawirusa stanowisko ministra zdrowia i istotne z powodu wydarzeń na Białorusi Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Z trudną sytuacją szpitali i całego systemu zdrowia zmagać się będzie dotychczasowy szef Narodowego Funduszu […]

today21 sierpnia 2020

0%
Skip to content