play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

[ROZMOWA DNIA] Związek Górnośląski nagrodzi miasto stołeczne Warszawa

Dziś po kilkunastu miesiącach od odsłonięcia pomnika Wojciecha Korfantego w Warszawie, na jego postumencie dodane zostaną słowa "Syn Ziemi Śląskiej". Do tego wydarzenia odniósł się w dzisiejszej Rozmowie Dnia Radia Piekary Grzegorz Franki, prezes Związku Górnośląskiego. Dziś na cokole pomnika Wojciecha Korfantego w Warszawie odsłonięte zostaną słowa "Syn Ziemi Śląskiej. To efekt starań Ślązaków o to, by w odpowiedni sposób uhonorować postać jednego z najwybitniejszych Ślązaków. Sam pomnik stanął w […]

today20 kwietnia 2021

Rozmowa Dnia

Grzegorz Franki o swoim odejściu z Platformy Obywatelskiej

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Grzegorz Franki, prezes Związku Górnośląskiego. W rozmowie między innymi o rządowym projekcie "Pod biało-czerwoną" oraz o swoim odejściu z Platformy Obywatelskiej. - Odchodzę przez postawę parlamentarzystów mojej partii - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Grzegorz Franki, prezes Związku Górnośląskiego.

today27 sierpnia 2020

Rozmowa Dnia

Prezes Związku Górnośląskiego o rządowym projekcie „Pod biało-czerwoną”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Grzegorz Franki, prezes Związku Górnośląskiego. W rozmowie między innymi o rządowym projekcie "Pod biało-czerwoną" oraz o swoim odejściu z Platformy Obywatelskiej. - Ktoś ma problem z polskością na Śląsku - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Grzegorz Franki, prezes Związku Górnośląskiego.

today27 sierpnia 2020

0%
Skip to content