play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

Frankiewicz o samorządach w polityce: Warto się zaangażować

Temat samorządów w polityce zdominował dzisiejszą Rozmowę Dnia. Dzisiejszy gość, niegdyś wieloletni samorządowiec a dziś senator Koalicji Obywatelskiej, Zygmunt Frankiewicz wprost nawoływał: Trzeba przekonać ludzi po pierwsze do aktywności a po drugie do występowania razem. -Przez całe lata samorządy stroniły od tej polityki. Ona była zupełnie zbędna. Sam tak robiłem i do tego nawoływałem, przyznaje. Ale jeśli teraz nie będzie tej powszechnej mobilizacji, to po jakimś czasie i samorządów nie […]

today19 marca 2021

Rozmowa Dnia

Frankiewicz o Rządowym Funduszu Inwestycji Lokalnych: Złodziejstwo publicznych pieniędzy

Dzisiejszym gościem w Radiu Piekary był senator Koalicji Obywatelskiej, Zygmunt Frankiewicz. W rozmowie z Marcinem Zasadą parlamentarzysta skomentował, kontrowersyjny według niektórych samorządów, sposób przyznania środków w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Mówi krótko: To złodziejstwo publicznych pieniędzy. - Panie senatorze, co z Rządowym Funduszem Inwestycji Lokalnych, a właściwie ostatnim rozdaniem z tego ? - To jest po prostu niebywałe co tam się stało. To jest taki dowód już kompletnego zepsucia... […]

today19 marca 2021

Rozmowa Dnia

Frankiewicz: Żądza władzy jest silniejsza niż ochrona zdrowia narodu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o organizacji wyborów korespondencyjnych. - Żądza władzy jest silniejsza niż ochrona zdrowia narodu i obrona gospodarki przed totalną zapaścią - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej.

today27 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Senator KO: Dobór zastępców w Gliwicach zawsze był głównie merytoryczny

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o nowym prezydencie Gliwic, Adamie Neumannie oraz o planach rozwoju miasta. - Dobór zastępców w Gliwicach zawsze był głównie merytoryczny - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej.

today28 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Frankiewicz: Adam Neumann będzie dobrym prezydentem. Spokojnym, merytorycznym, ideowym

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o nowym prezydencie Gliwic, Adamie Neumannie oraz o planach rozwoju miasta. - Adam Neumann będzie dobrym prezydentem. Spokojnym, merytorycznym, ideowym - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej.

today28 stycznia 2020

0%
Skip to content