play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Senator Zygmunt Frankiewicz gościem Rozmowy Dnia.

Polska

Senator KO: Dla samorządu te polskoładowe rozwiązania są katastrofalne

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o działaniach na rzecz uchodźców, pieniądzach dla samorządów, kosztach związanych z pobytem Ukraińców na terenie Polski, słowach ministra Pawła Szefernakera, zadłużeniu państwa, Nowym Ładzie, ministrze Michale Cieślaku, nowelizacji ustawy metropolitalnej, budowie spalarni odpadów, ustawie o obszarach metropolitalnych, udziale Metropolii w redystrybucji środków unijnych, programie Mieszkanie+, odzyskiwaniu zasobów […]

today8 kwietnia 2022

Zygmunt Frankiewicz gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary.

Rozmowa Dnia

Frankiewicz: Alokacja chyba nie działa lub nie działa skutecznie

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o liczbie uchodźców z Ukrainy, systemie alokacji Ukraińców, działaniach polskiego rządu, słowach ministra Pawła Szefernakera i jego współpracy z samorządami. -Alokacja chyba nie działa lub nie działa skutecznie - mówi o alokacji uchodźców z Ukrainy gość dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary, senator Koalicji Obywatelskiej Zygmunt Frankiewicz.

today8 kwietnia 2022

Rozmowa Dnia

Frankiewicz o Rządowym Funduszu Inwestycji Lokalnych: Złodziejstwo publicznych pieniędzy

Dzisiejszym gościem w Radiu Piekary był senator Koalicji Obywatelskiej, Zygmunt Frankiewicz. W rozmowie z Marcinem Zasadą parlamentarzysta skomentował, kontrowersyjny według niektórych samorządów, sposób przyznania środków w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Mówi krótko: To złodziejstwo publicznych pieniędzy. - Panie senatorze, co z Rządowym Funduszem Inwestycji Lokalnych, a właściwie ostatnim rozdaniem z tego ? - To jest po prostu niebywałe co tam się stało. To jest taki dowód już kompletnego zepsucia... […]

today19 marca 2021

Rozmowa Dnia

Frankiewicz: Żądza władzy jest silniejsza niż ochrona zdrowia narodu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o organizacji wyborów korespondencyjnych. - Żądza władzy jest silniejsza niż ochrona zdrowia narodu i obrona gospodarki przed totalną zapaścią - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej.

today27 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Senator KO: Dobór zastępców w Gliwicach zawsze był głównie merytoryczny

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o nowym prezydencie Gliwic, Adamie Neumannie oraz o planach rozwoju miasta. - Dobór zastępców w Gliwicach zawsze był głównie merytoryczny - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej.

today28 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Lider Nowej Energii dla Gliwic: Było za mało czasu na kampanię, nie dotarliśmy do wszystkich wyborców

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był lider stowarzyszenia Nowa Energia dla Gliwic, Kajetan Gornig. W rozmowie między innymi o zwycięzcy wyborów prezydenckich w Gliwicach oraz o potrzebach miasta. - Było za mało czasu na kampanię, nie dotarliśmy do wszystkich wyborców - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia  w Radiu Piekary lider stowarzyszenia Nowa Energia dla Gliwic, Kajetan Gornig.  

today10 stycznia 2020

Polityka

Gornig: Zygmunt Frankiewicz wygrał Adamem Neumannem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był lider stowarzyszenia Nowa Energia dla Gliwic, Kajetan Gornig. W rozmowie między innymi o zwycięzcy wyborów prezydenckich w Gliwicach oraz o potrzebach miasta. - Zygmunt Frankiewicz wygrał Adamem Neumannem - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary lider stowarzyszenia Nowa Energia dla Gliwic, Kajetan Gornig.  

today10 stycznia 2020

0%
Skip to content