play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Targ Staroci w Bytomiu. Wiemy kiedy wznowi działalność

today2 czerwca 2020

Background

Targ Staroci w Bytomiu. Wiemy kiedy wznowi działalność. Epidemia koronawirusa uniemożliwiła handel na targu staroci, który w Bytomiu odbywa się zawsze w pierwszy piątek i sobotę miesiąca. GKS Szombierki Bytom, który zarządza obiektem, informuje że kolekcjonerzy mogą już w najbliższy weekend szukać w Bytomiu unikatowych przedmiotów. Targ staroci w dniu 5 i 6 czerwca br. będzie dostępny dla wszystkich. Ze względu na powierzchnię jaką zajmuje targowisko nie obowiązuje limit osób, jednocześnie zarządca apeluje o zachowanie wszelkich środki ostrożności. Jeżeli nie jest możliwe zachowanie dystansu 2 metrów do osób w otoczeniu, należy bezwzględnie założyć maseczkę chroniącą usta i nos oraz rękawiczki.

Targ Staroci w Bytomiu. Wiemy kiedy wznowi działalność. Kwiecień i maj tego roku to jedyne dwa miesiące, kiedy targ się nie odbył, a było ich kolejno 144 począwszy od kwietnia 2008 roku, kiedy to Miasto Bytom przekazało organizację targu staroci klubowi GKS Szombierki.

Klieneów i sprzedawców obowiązują zalecenia sanitarne. Od wjazdu od strony ulicy Modrzewskiego na terenie całego targu staroci będą rozlokowane punkty ze środkami dezynfekującymi. Zarządca prosi o zachowanie zasad higieny oraz odpowiedzialność za siebie i wszystkich uczestników targu staroci. http://Gks Szombierki Bytom

źródło: FB Gks Szombierki Bytom

fot. zdjęcie poglądowe pixabay.com

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content