play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Zdrowie i uroda na targach w Katowicach

today5 października 2021

Background

Medycyna naturalna i alternatywna, zdrowy tryb życia, kosmetyki, suplementy, najnowocześniejsze terapie służące zdrowiu i jego profilaktyce – to wszystko, i dużo więcej znaleźć będzie można na Targach „Natura 2021 – Zdrowie i Uroda”.

Targi odbędą się w najbliższy weekend (9 i 10 października) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Targi „NATURA 2021 zdrowie i uroda” mają na celu pokazanie i promowanie wszelkich przejawów dbania o zdrowie własne i kondycję planety Ziemia. Wszytko przy użyciu naturalnych metod, znanych od wieków lecz często już zapomnianych.

Kilkadziesiąt stoisk targowych zaciekawi swoją ofertą odwiedzających, którzy będą mogli dowiedzieć się na temat wielu preparatów zdrowotnych i kosmetycznych, można też będzie dokonać zakupów w promocyjnych w cenach targowych. Będzie krystalicznie czysta i zdrowa woda, ajurwedyjska medycyna prosto z Indii, naturalne preparaty medyczne i suplementy, zioła, probiotyki najnowszej generacji, CBD, konopie, miody, oleje, olejki i zapachy, naturalne kosmetyki i wiele, wiele innych prozdrowotnych preparatów.

Dodatkowo, a może nawet przede wszystkim podczas targów „NATURA 2021 zdrowie i uroda”, będzie można pochłonąć olbrzymią dawkę wiedzy na temat własnego zdrowia.  Wykłady i warsztaty przez całą sobotę i niedzielę towarzyszyć będą targom.

Pełna agenda wykładów i warsztatów oraz więcej informacji o targach wraz z biletami na stronie http://www.targinatura.com

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content