play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Tarnowskie Góry: Koniec remontu ulicy Powstańców Śląskich

today1 czerwca 2021

Background

Przełom w organizacji ruchu drogowego w Tarnowskich Górach. Od dziś można jeździć ulicą Powstańców Śląskich. Sytuacja tarnogórskich kierowców znacznie się poprawi.

W Tarnowskich Górach dziś świętują nie tylko dzieci, ale i kierowcy. Po nieco ponad roku od rozpoczęcia przebudowy ulicy Powstańców Śląskich, ruch na tej ulicy został przywrócony dla wszystkich – nie tylko dla autobusów. Przejezdne jest także rondo u zbiegu ulic Opolskiej i Powstańców Śląskich. Potwierdza Barbara Myland, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach:

– Od 1 czerwca możliwy jest już przejazd ulicą Powstańców w Tarnowskich Górach. Kończą się prace związane z budową drugiego ronda. Pozostałe prace do wykonania nie będą kolidowały z ruchem samochodowym. Ruch pieszych w trakcie prowadzenia prac był dopuszczony warunkowo. Teraz piesi będą mogli swobodnie korzystać z wybudowanej infrastruktury. Kierowców prosimy o dostosowanie się do nowej organizacji ruchu, obowiązującej na przebudowywanym odcinku drogi oraz na skrzyżowaniach. 

Udrożnienie budowanego ronda przy sądzie i ulicy Powstańców Śląskich poprawi komfort jazdy po Tarnowskich Górach. W ostatnim czasie, szczególnie w godzinach szczytu, w mieście tworzyły się nie małe korki.

 

Fot. Facebook/Tarnowskie Góry Urząd Miasta

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content