play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Tarnowskie Góry: Diler narkotykowy wreszcie w rękach policji!

today21 września 2020

Background

Diler narkotykowy wreszcie w rękach policji! Po wielu miesiącach pracy śledczy z Tarnowskich Gór zatrzymali 51-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli ponad kilogram amfetaminy, marihuanę oraz tabletki MDMA. Mieszkańcowi powiatu tarnogórskiego grozi do 10 lat więzienia.

Dzięki wielomiesięcznej pracy śledczych diler z powiatu tarnogórskiego został zatrzymany. Kryminalni namierzyli mężczyznę w Miasteczku Śląskim, kiedy wychodził z miejsca pracy. Podczas zatrzymania i przeszukania 51-latka, policjanci znaleźli przy nim kilka woreczków strunowych z suszem roślinnym oraz białą substancją. Podjęto również decyzję o przeszukaniu miejsca zamieszkania zatrzymanego.

W trakcie działa w wynajmowanym przez 51-latka lokalu kryminalni znaleźli w nim ponad kilogram amfetaminy, marihuanę oraz tabletki MDMA. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a w sobotę, na wniosek prokuratora i śledczych, sąd tymczasowo aresztował narkotykowego dilera na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

źródło: KPP Tarnowskie Góry

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content