play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Tarnowskie Góry: Podczas libacji ugodził swojego ojca nożem

today26 marca 2020

Background

Tarnogórscy policjanci zatrzymali 41-latka, który ugodził nożem swojego ojca. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, a napastnik do policyjnego aresztu. Tarnogórzaninowi grozi kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w jednym z mieszkań na osiedlu Mickiewicza w Tarnowskich Górach. 41-latek, podczas wspólnego biesiadowania przy alkoholu ze swoim ojcem, po krótkiej wymianie zdań, bez wyraźnej przyczyny wziął do ręki nóż i wbił mu go w udo. Wezwany na miejsce policyjny patrol zatrzymał tarnogórzanina, który nie potrafił wyjaśnić, dlaczego się tak zachował. Przyczyną agresji mężczyzny prawdopodobnie była zbyt duża ilość wypitego trunku. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Ostatecznie ranny 66-latek został opatrzony przez ratowników medycznych i trafił do szpitala pod opiekę lekarzy, a napastnik do policyjnego aresztu. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut w tej sprawie. Za naruszenie czynności narządu ciała może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

źródło:Śląska Policja

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content