play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Tarnowskie Góry: Potrącenie pieszych na oznakowanym przejściu. Poszukiwani świadkowie

today10 stycznia 2020

Background

Potrącenie pieszych na oznakowanym przejściu. Trwa wyjaśnianie szczegółów wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek na ulicy Słowiańskiej w Boruszowicach. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, kierowca Volkswagena Passata potrącił trzy osoby. Kierujący był trzeźwy.

Do wypadku doszło w czwartek, 9 stycznia, tuż przed godziną 17:00 na ulicy Słowiańskiej w Boruszowicach. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policjantów wynika, że 21-letni kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen Passat, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił trzy osoby. Wśród poszkodowanych był 6-letni chłopiec, któremu na szczęście nic się nie stało i po przebadaniu przez ratowników medycznych, wrócił do domu.

W wyniku zderzenia ranni zostali 42-letnia kobieta oraz 37-letni mężczyzna, którzy z obrażeniami ciała trafili do szpitali. Mężczyzna kierujący Volkswagenem został poddany badaniu na obecność alkoholu. Kierowca był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności wypadku sprawdzają teraz śledczy pod nadzorem tarnogórskiego prokuratora.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod nr telefonu 32/ 39 35 255, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content