play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Tarnowskie Góry. Będzie nowoczesne laboratorium w „Mechaniku”

today9 lipca 2020

Background

Nowoczesne wyposażenie laboratorium elektronicznego trafi do Technikum Elektronicznego nr 4 w Tarnowskich Górach. To kolejna proedukacyjna inicjatywa spółki Tauron kierowana do szkół średnich na Śląsku.

Sprzęt trafi do Technikum Elektronicznego nr 4 w Tarnowskich Górach. W skład nowoczesnego laboratorium weszło pięć kompletnych zestawów trenażerów do ćwiczeń elektroniki cyfrowej oraz tablica multimedialna wraz z oprzyrządowaniem. Przekazanie laboratorium elektronicznego to kolejna proedukacyjna inicjatywa Tauron.

Wspierają szkoły od lat

Firma od lat wspiera szkoły i inne placówki edukacyjne, m.in. tworząc w technikach klasy patronackie, w których obecnie uczy się aż 1300 uczniów. Najlepsi z nich mogą liczyć na stypendia naukowe fundowane przez firmę. Mówi Marek Wadowski, wiceprezes Tauron Polska Energia.

  • cover play_arrow

    Tarnowskie Góry. Będzie nowoczesne laboratorium w „Mechaniku” Marta Mosiołek

Wylicza Krzysztof Piasecki, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum nr 4 w Tarnowskich Górach. Od nowego roku szkolnego uczniowie klas profilowanych będą mogli korzystać ze specjalistycznych urządzeń, które ułatwią prowadzenie zajęć technicznych.

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content