play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Tarnowskie Góry: W trakcie interwencji pogryzł policjanta

today29 października 2020

Background

Był agresywny, znieważył policjantów, a także ugryzł jednego z funkcjonariuszy. Mowa o 30-letnim mieszkańcu województwa pomorskiego. Napastnik został szybko obezwładniony przez stróżów prawa i trafił do policyjnej celi.

Funkcjonariusze tarnogórskiej policji odebrali zgłoszenie dotyczące awantury, która wywiązała się między dwoma pasażerami autobusu. Jeden z napastników był na tyle agresywny, że kierowca autobusu był zmuszony zatrzymać pojazd na jednym z pasów autostrady A1.

Po przybyciu na miejsce policjantów, mężczyzna nadal był agresywny. Mieszkaniec województwa pomorskiego zaczął wymachiwać rękami i wyzywać policjantów. Został obezwładniony i umieszczony w radiowozie, gdzie kopał i szarpał elementy policyjnego auta, a w pewnym momencie ugryzł w udo jednego z mundurowych.

Jak się okazało napastnik miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W środę, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzuty. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów może spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

źródło: Policja Śląska

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content