play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Tauron Nowa Muzyka w Łaźni

today25 sierpnia 2020

Background

Tauron Nowa Muzyka w Łaźni. Muzeum Śląskie w Katowicach jest partnerem festiwalu Tauron Nowa Muzyka. 30 sierpnia od godziny 14.00 w Łaźni Głównej rozpoczną się niezwykłe koncerty fascynujących artystów. Na Scenie Biuro Dźwięku Soundsystem – TNMKonline zlokalizowanej w budynku Łaźni Głównej Muzeum zaprezentują się m.in. Aheloy! czy Botanica. Gwiazdą wieczoru będzie Vladimir Ivkovic – DJ i założyciel Offen Music.

Tauron Nowa Muzyka w Łaźni- zabytkowym budunku kompleksu Muzeum Śląskiego. Tegoroczny festiwal odbędzie się w formule hybrydowej. Organizatorzy wydarzenia przygotowali specjalną internetową platformę, dzięki której będzie można uczestniczyć w streamingu wybranych koncertów. Część wydarzeń odbędzie się tradycyjnej formie, a przy ich organizacji zachowane zostaną wszelkie środki ostrożności. Wszytko po to, aby podtrzymać coroczną tradycję i nie rezygnować z muzycznych wrażeń. Wydarzenia odbywające się online i w miejskich przestrzeniach istotnych dla Śląska i festiwalu rozpoczną się 28 i potrwają do 30 sierpnia 2020 roku.

W ostatnim dniu wydarzenia na Scenie Biuro Dźwięku Soundsystem – TNMKonline zlokalizowanej w budynku Łaźni Głównej Muzeum Śląskiego zaprezentują się m.in. Aheloy! czy Botanica. Gwiazdą wieczoru będzie Vladimir Ivkovic – DJ i założyciel Offen Music. Rozpoczynający się o godzinie 14.00 koncert będzie niezwykłym spotkaniem z ambientowymi dźwiękami.

Ważne informacje:

  • Wstęp wolny. Maksymalna liczba uczestników – 150.

  • Uczestnicy zobowiązani są do noszenia maseczek ochronnych i zachowania pomiędzy sobą dwóch metrów odstępu

Więcej informacji: https://bit.ly/3gcz3UU

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content