play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Te urzędy są znów otwarte

today22 lipca 2020

Background

Od dziś 2 dni w tygodniu Urzędy Skarbowe otwarte dla klientów. Można przyjść i załatwić swoje sprawy w środy i piątki od godziny 09:00 do 13:00. W urzędzie jednocześnie mogą przebywać 2 osoby.

Od środy 22 lipca 2020 roku jest możliwy dostęp do urzędów skarbowych śląskiej KAS.

Obsługa klientów będzie prowadzona przez 2 dni w tygodniu:

  • środa od 9:00 do 13:00,
  • piątek od 9:00 do 13:00.

W pozostałe dni kontakt z urzędami skarbowymi na terenie woj. śląskiego odbywa się poprzez e-Usługi, e-PUAP i telefonicznie. Obsługa telefoniczna w urzędach realizowana jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 14:30. Zachęcamy do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu z KAS.

Odwiedzając urząd – należy pamiętać!

Dla ograniczenia ryzyka zarażeń obsługa klientów będzie odbywać z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W urzędzie może przebywać jednocześnie 2 interesantów.

Podatnicy mogą przebywać wyłącznie w miejscach obsługi klienta. Nie należy poruszać się dowolnie po urzędzie, nie wolno przekraczać miejsc wyznaczonych, należy stosować się do poleceń pracowników Urzędu. Koniecznym staje się zachowanie dystansu 1,5 m. Przy wejściu do urzędu należy zdezynfekować ręce lub użyć rękawiczek jednorazowych. Należy również pamiętać o obowiązku zakrywania ust i nosa.

Jeśli sprawa na to pozwala, należy załatwić ją drogą elektroniczną lub pozostawić pismo w przygotowanej skrzynce podawczej. Na piśmie należy wskazać nr telefonu lub adres e-mail, które pozwolą na skontaktowanie się z podatnikiem.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content