play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Teatr Rozbark zaraża ruchem

today30 marca 2020

Background

Teatr Rozbark zaraża ruchem. Znany z realizacji spektakli tańca współczesnego bytomski teatr, z powodu pandemii również przeniósł się do sieci. Tancerze pozostają online – na sali i na scenie. W poniedziałki i czwartki można poćwiczyć wraz z choreografami rozbarskiej sceny: Anną Piotrowską oraz Alexeyem Torgunakovem. Wszystko w ramach akcji Rozbark_zarażamy ruchem. W piątki i soboty scena proponuje Teatralne wydobycie, czyli z Archiwum R – gdzie przez najbliższe tygodnie będzie można obejrzeć archiwalne spektakle. 

Teatr Rozbark zaraża ruchem, po to, żeby robić to, czego potrzeba nam teraz najbardziej – minimalizować napięcia, oddychać i improwizować. Jak zapowiadają pomysłodawcy akcji: będziemy zadawać pytania i wspólnie poszukiwać odpowiedzi. Odnajdziemy przyjemność z ruchu i poszerzymy granice naszej cielesnej i duchowej eksploracji.
Taniec w domu to samorozwój, dbanie o formę, to przypływ endorfin i spokój ducha jednocześnie. Internetowe taneczne warsztaty to propozycja dla młodych i starszych, zaawansowanych i początkujących, poszukujących, a nawet wątpiących – bez ograniczeń wiekowych oraz bez konieczności wcześniejszego doświadczenia tanecznego. https://www.facebook.com/events/1264898143707420/

Wszystko czego potrzeba do wykonania ćwiczeń, to odrobina przestrzeni, butelka wody i wygodny ciuch. Zajęcia będą przygotowane tak, by nie wymagały dużo miejsca.

Kulturalny rozkład jazdy:
poniedziałek i środa | 11:00 | Anna Piotrowska
wtorek i czwartek | 11:00 | Alexey Torgunakov
piątek i sobota | 19:00 | Z Archiwum R

Szczegóły na naszym facebooku.
#zostańwdomu #wbijamwfotel #zarażamyruchem

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content