play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Teatr Śląski przenosi się do sieci. Co zobaczymy?

today18 grudnia 2020

Background

Teatr Śląski przenosi się do sieci. Co zobaczymy? Zamiast oklasków- komentarze w internecie, zamiast publiczności na widowni- statystyka wejść na internetowy post… Spektakle Teatru Śląskiego przenoszą się do przestrzeni wirtualnej. Najnowsze spektakle katowickiej sceny będzie można zobaczyć w grudniu i styczniu za darmo. Już  dzisiaj 18 grudnia o 20.00 najnowsza teatralna produkcja czyli wampiryczno- zombie spektakl na motywach „Potopu” Sienkiewicza.

Teatr Śląski przenosi się do sieci. Co zobaczymy? Spektakl „Kurt Gerron. Führer daje miasto Żydom” transmitowany podczas 40. Warszawskich Spotkań Teatralnych 6 grudnia zainaugurował cykl pokazów on-line Teatru Śląskiego. Jeszcze w grudniu i na początku stycznia zespół teatru Śląskiego pokaże internautom aż trzy swoje spektakle: „Potop”, „Inteligenci”, „Psubracia” oraz premierowy koncert świąteczny z piosenkami Ewy Demarczyk (30 grudnia).

Widzów na pewno zainteresuje pokaz „Potopu”, którego premiera odbyła się pod koniec października 2020, a pandemia uniemożliwiła oglądanie tytułu szerokiej publiczności. „Potop” zgodny z Sienkiewiczem, z klimatem zombi, ze znanymi piosenkami i w 90 minut – tego mogą spodziewać się ci, którzy zasiądą przed ekranami 18 grudnia o 20.00. Link do transmisji na żywo na kanale You Tube będzie podany w dniu pokazu na stronie www teatru oraz na kanałach mediów społecznościowych. Pokazy transmitowane ze scen Teatru Śląskiego są bezpłatne dla widzów.

Pełen repertuar dostępny na stronie www.teatrslaski.art.pl

 

info i fot. Teatr Śląski/Przemysław Jendorska

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content