play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Teatr Zagłębia szyje kombinezony dla ośrodków zdrowia i zaprasza do współpracy

today27 marca 2020

Background

Teatr Zagłębia szyje kombinezony dla ośrodków zdrowia. Po udanej akcji szycia maseczek sosnowiecki Teatr kontynuuje działania na rzecz miejskich placówek zdrowia, tym razem zapraszając do współpracy pracownie krawieckie. Tym razem poszerzył działalność o kombinezony, których uszycie jest znacznie bardziej czasochłonne. Teatr Zagłębia cały czas również przyjmuje bawełnę i flizelinę na potrzeby produkcji.

 

Teatr Zagłębia szyje kombinezony dla ośrodków zdrowia i zaprasza do współpracy. Jest to naturalne rozwinięcie dotychczasowej działalności – zaznacza Iwona Woźniak, dyrektor Teatru Zagłębia – nasze panie krawcowe i garderobiane wykonują wspaniałą pracę, ale w tej chwili zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej jest po prostu zbyt duże. Cały czas zgłaszają się do mnie pracownicy i dyrektorzy instytucji publicznych z prośbą o dostarczenie większych ilości. Rozszerzyliśmy również zakres produkcji o kombinezony, których uszycie jest znacznie bardziej czasochłonne.

Tym samym Teatr Zagłębia zwraca się z apelem do wszystkich pracowni krawieckich z terenu Zagłębia, które chcą wspomóc akcję szycia maseczek i kombinezonów na potrzeby lokalnych instytucji publicznych. Ze swojej strony Teatr oferuje dostarczenie niezbędnych do szycia materiałów wraz z instrukcją oraz odbiór gotowych produktów i przekazanie ich miejskim placówkom zdrowia w Zagłębiu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Pawłem Ptakiem pod numerem 883-100-995.

Teatr Zagłębia cały czas również przyjmuje bawełnę i flizelinę na potrzeby produkcji. W razie możliwości odstąpienia dużych ilości któregoś z wymienionych materiałów, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 883-100-995.

fot. Teatr Zagłębia

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content