play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Siemianowice Śląskie

Tour de Pologne wkrótce! Wolontariusze poszukiwani

today23 lipca 2020

Background

Masowo kibicować nie będziemy, z imprez towarzyszących również nie skorzystamy – jednak zabezpieczyć trasę Tour de Pologne trzeba.

77 edycja Tour de Pologne przejdzie do historii jako wyścig z najmniejszą ilością kibiców. Ze względu na pandemię, organizatorzy proszą o dopingowanie kolarzy w domach. Nie mniej trasa musi być zabezpieczona. Stąd apel do wolontariuszy – między innymi z Siemianowic Śląskich:

Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych wolontariuszy, którzy niezmiennie są potrzebni, aby wesprzeć nasze urzędnicze działania w zabezpieczeniu tej imprezy sportowej. Odpowiedzialną komórką za organizację pracy wolontariatu jest Wydział Kultury i Sportu, który zaprasza wszystkich do kontaktu. Osoby zainteresowane wolontariatem przy Tour de Pologne powinny spełniać następujące warunki: ukończyć 16 lat, być komunikatywnym i dysponować czasem w dniu 5 sierpnia – tłumaczy Piotr Kochanek z Urzędu Miasta w Siemianowicach Śląskich.

Tour de Pologne przejedzie przez Siemianowice Śląskie jedenasty raz z rzędu. Tym razem w ramach I etapu imprezy, którego trasa wiedzie ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie do Katowic.

Fot: www.tourdepologne.pl

 

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content