play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Slajder Pilne

Tragedia na drogach. Nie żyją dwie osoby

today28 listopada 2020

Background

Tragiczny wieczór i noc na drogach Śląska. Zginęły dwie osoby. Do wypadków ze skutkiem śmiertelnym doszło w Milówce w powiecie żywieckim oraz w Wodzisławiu Śląskim.

Dachowanie pojazdu i potrącenie pieszej. Tak się zaczęło a skończyło się ofiarami. Dwa śmiertelne wypadki na drogach Śląska i to tylko jednej nocy. Kierowcy, uważajcie – jest ślisko!

Nie zauważył pieszej

Do śmiertelnego wypadku doszło w Milówce w powiecie żywieckim. Tu kierowca dużego dostawczego MANA wyjeżdżając z parkingu, śmiertelnie potrącił kobietę. Ta, jak wynika z informacji policji, przechodziła prze jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Dachowanie w Wodzisławiu Śląskim

Źle zakończył się także wypadek w Wodzisławiu Śląskim. Jadący ulicą Jastrzębską kierowca z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na remontowany pas jezdni, przez nierówność nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Z auta wypadła jedna osoba, która prawdopodobnie nie miała zapiętych pasów. Zginęła na miejscu. Kierowca i trójka pasażerów z obrażeniami trafili do szpitali. To młodzi ludzie, mają od 17 do 19 lat.

Uwaga, jest ślisko

Uwaga kierowcy, na drogach i chodnikach gołoledź. Miejscami może być bardzo ślisko. Drogi pokryte są skrzącym się złowieszczo polotem, temperatura przy gruncie poniżej zera, więc wszystko co mokre, staje się lodem. W nocy z soboty na niedzielę przy gruncie nawet minusowa piątka. Odtajać będzie dopiero w poniedziałek.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content