play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

Tragiczny wypadek autobusu z dziećmi! Nie żyje 12 osób ZDJĘCIA

today13 listopada 2019

Background

Tragiczny wypadek autobusu z dziećmi! Nie żyje 12 osób. Zgodnie z najnowszymi informacjami, w wypadku szkolnego autobusu zginęło 12 osób, a 15 zostało rannych. Przyczyną zderzenie z ciężarówką.

Do tragicznego wypadku doszło dziś 90 km od Bratysławy, na Słowacji. Z nieznanych dotąd przyczyn kierowca ciężarówki przewożącej żwir nagle zjechał na przeciwległy pas. Kierujący autobusem szkolnym starał się ominąć pojazd i uniknąć zderzenia, niestety ostatecznie samochód∂ ciężarowy wjechał w bok autobusu.

W wypadku zginęło 12 osób, 15 zostało rannych – to najnowsze informacje, jakie docierają do nas ze Słowacji. Ranni przy pomocy helikopterów i karetek pogotowia są transportowani do szpitali. Najciężej ranny jest 30-letni mężczyzna z poważnym urazem głowy.

Autobusem mieli podróżować uczniowie szkół średnich. W związku z tragedią, premier Słowacji Peter Pellegrini skrócił swoją wizytę na Cyprze i wraca do kraju. Na miejsce wypadku udali się również szef resortu spraw wewnętrznych i minister transportu. O potwierdzonych przyczynach wypadku dowiemy się, gdy policja zakończy swoje działania.

 

zdjęcia/Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content