play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Tragiczny wypadek na autostradzie A4 – nie żyją dwie osoby! ZDJĘCIA

today10 lipca 2020

Background

Tragiczny wypadek na autostradzie A4 – nie żyją dwie osoby – przekazała Radiu Piekary pracownica Stalexportu SA. Do zdarzenia doszło w piątek wczesnym rankiem na terenie województwa małopolskiego. Zablokowany jest wjazd w kierunku Katowic.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w piątek, około godziny 5.00 na autostradzie A4 na terenie województwa małopolskiego. Kierowca samochodu dostawczego najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, w wyniku czego zderzył się z tirem. Kierowca i pasażer mniejszego pojazdu zginęli na miejscu.

W związku ze zdarzeniem zablokowany jest odcinek od węzła Balin, aż do węzła Chrzanów. Policja wprowadziła objazdy na Chrzanów, jednak tam tworzą się już spore korki, możliwe więc, że kierujący będą korzystać już z wcześniejszego zjazdu.

Autostrada zablokowana – objazd przez węzeł Chrzanów I / miejscowość Chrzanów w kierunku miejscowości Jaworzno / następnie w kierunku węzła Jeleń w celu wjechania ponownie na autostradę – podaje Komisariat Autostradowy Policji w Krakowie.

Na miejscu trwają czynności służb pod nadzorem prokuratora.

 

info/foto: Stalexport SA/Komisariat Autostradowy Policji w Krakowie

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content