play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Tragiczny wypadek w Chorwacji. Nie żyje policjantka z Chorzowa

today15 września 2020

Background

Tragiczny wypadek w Chorwacji. Nie żyje policjantka z Chorzowa. Smutną informację przekazało biuro prasowe chorzowskiej komendy. St. sierż. Joanna Krzempek służyła w policji od 2014 roku. Od 2019 r. była asystentem Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalnym.

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w tragicznym wypadku drogowym zginęła st. sierż. Joanna Krzempek. Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje, wyrazy olbrzymiego żalu i współczucia z powodu śmierci, w imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantów i pracowników Policji, składa Komendant Miejski Policji w Chorzowie mł. insp. dr Grzegorz Matuszek.

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci st. sierż. Joanny Krzempek. Do wypadku z udziałem naszej policjantki doszło w niedzielę w Chorwacji.

St. sierż. Joanna Krzempek miała 28 lat. Służbę w Policji rozpoczęła w 2014 roku. Od początku związana była z chorzowskim garnizonem. Jako kursant, a następnie policjant, pełniła służbę w chorzowskich komisariatach, a następnie w Zespole do spraw Nieletnich i Patologii w chorzowskiej komendzie. Od 2019 r. była asystentem Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalnym.

Wszyscy, którzy znali Joasię wspominają ją jako ambitną i kompetentną policjantkę. Była przy tym wszystkim dobrym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem.

Śmierć Joanny jest dla nas ciosem.

Nie ma słów, by opisać żal i współczucie,
jakie w tej chwili czujemy.

„Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach i pamięci żywych”.”

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content