play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Tragiczny wypadek w Tarnowskich Górach. Zginął 23-letni kierowca

today6 kwietnia 2020

Background

Tragiczny wypadek w Tarnowskich Górach. W sobotnim wypadku drogowym zginął 23-letni kierowca Audi, który najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem. W akcji reanimacyjnej udział brali świadkowie zdarzenia i policjant po służbie.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę tuż po godzinie 14.00 na ulicy Grzybowej w Tarnowskich Górach. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policji, 23-letni kierowca Audi, na łuku drogi, z nieustalonych jak dotąd przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie posesji, a następnie uderzył w ścianę domu jednorodzinnego.

Na pomoc natychmiast rzucili się świadkowie zdarzenia – podjęto reanimację mężczyzny. Niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych. 23-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Teraz prokuratura we współpracy z tarnogórską policją wyjaśnią okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Choć ruch na drogach znacząco zmalał w związku z obostrzeniami, to niestety liczba wypadków nie maleje w takim tempie, jakbyśmy tego wszyscy chcieli.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content