play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Tramwaje Śląskie ogłaszają konkurs okazji Dnia Kobiet… dla mężczyzn

today23 lutego 2021

Background

Tramwaje Śląskie zapraszają wszystkich pełnoletnich mężczyzn do udziału w konkursie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Do wygrania prezent dla Pań. Wystarczy ciekawie opisać co najbardziej ceni się w kobietach.

8 marca, czyli Dzień Kobiet coraz bliżej i z tej okazji spółka Tramwaje Śląskie S.A. proponuje zabawę, w której udział mogą wziąć mężczyźni, chcący zrobić coś miłego dla bliskich sobie kobiet. – Może to nieco przewrotne z okazji Dnia Kobiet organizować konkurs dla mężczyzn, ale w jego efekcie obdarowane zostaną właśnie Panie – mówi Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A. i wyjaśnia: – Panowie piszą do nas odpowiedzi na pytanie za co najbardziej cenią kobiety, my wybieramy najciekawsze z nich i wysyłamy do ich autorów gadżet będący doskonałym prezentem dla pań, a następnie – już w Dniu Kobiet – publikujemy najciekawsze odpowiedzi na ekranach w tramwajach, docierając w ten sposób z miłym słowem od pasażerów do pasażerek.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie do 28.02.2021 r. drogą mailową na adres: tramwaj@tram-silesia.pl odpowiedzi o maksymalnej objętości 400 znaków (ze spacjami) oraz kopię podpisanego oświadczenia stanowiącego załącznik do regulaminu konkursu.

źródło: Tramwaje Śląskie 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content