play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Tramwaje Śląskie ogłaszają konkurs okazji Dnia Kobiet… dla mężczyzn

today23 lutego 2021

Background

Tramwaje Śląskie zapraszają wszystkich pełnoletnich mężczyzn do udziału w konkursie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Do wygrania prezent dla Pań. Wystarczy ciekawie opisać co najbardziej ceni się w kobietach.

8 marca, czyli Dzień Kobiet coraz bliżej i z tej okazji spółka Tramwaje Śląskie S.A. proponuje zabawę, w której udział mogą wziąć mężczyźni, chcący zrobić coś miłego dla bliskich sobie kobiet. – Może to nieco przewrotne z okazji Dnia Kobiet organizować konkurs dla mężczyzn, ale w jego efekcie obdarowane zostaną właśnie Panie – mówi Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A. i wyjaśnia: – Panowie piszą do nas odpowiedzi na pytanie za co najbardziej cenią kobiety, my wybieramy najciekawsze z nich i wysyłamy do ich autorów gadżet będący doskonałym prezentem dla pań, a następnie – już w Dniu Kobiet – publikujemy najciekawsze odpowiedzi na ekranach w tramwajach, docierając w ten sposób z miłym słowem od pasażerów do pasażerek.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie do 28.02.2021 r. drogą mailową na adres: tramwaj@tram-silesia.pl odpowiedzi o maksymalnej objętości 400 znaków (ze spacjami) oraz kopię podpisanego oświadczenia stanowiącego załącznik do regulaminu konkursu.

źródło: Tramwaje Śląskie 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content