play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Piekary Śląskie

Trwa rozładunek ciężarówki, która przewróciła się na węźle „Piekary” (aktualizacja)

today17 czerwca 2020

Background

W środę rano nadal możliwe są utrudnienia  na drodze zjazdowej z autostrady A1 pod Piekarami Śl. Od wtorkowego poranka na boku leży samochód ciężarowy z ładunkiem mięsa.

W środę rano śląska drogówka informowała, że na węźle „Piekary” trwa rozładunek pojazdu. Dopiero po jego zakończeniu będzie można przystąpić do podnoszenia samochodu. O ile rozładunek odbywa się ręcznie, do ustawiania ciężarówki na kołach posłuży specjalistyczny sprzęt. Gdy ruszy akcja, na miejscu spodziewać się należy większych utrudnień w ruchu. Na razie przejazd jest utrzymany. Nie ma też utrudnień na głównym ciągu autostrady A1.

Przypomnijmy. We wtorek pisaliśmy: „Kierowca był trzeźwy. Powodem zdarzenia najprawdopodobniej była awaria pojazdu.  (…) zjeżdżająca z autostrady A1 ciężarówka wbiła się w bariery, pojazd przewrócił się na bok. 40-letni kierowca został przebadany przez służby. Nie był pijany. Zeznał policjantom, że zablokowały mu się koła. Mężczyzna nie ma obrażeń. Ciągle są kłopoty z przejazdem. Dwa pasy zjazdowe z autostrady do ronda są wyłączone z ruchu. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin”. Teraz wiemy już, że akcja na węźle mocno się przedłużyła.

Autor: Adam Grabałowski


0%
Skip to content