play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Tych kart jeszcze nigdy nie widziałeś!

today13 sierpnia 2020

Background

Nie lada gratka dla szkaciorzy. Karty z motywami powiatu mikołowskiego. Karty do gry w skata są pięknie ilustrowane, a do tego pokazują zabytkowe obiekty i ciekawe miejsca na terenie całego Powiatu Mikołowskiego. Mogą je wygrać osoby, które biorą udział w akcji „Sąsiedzko Rajza na kole”.

Karty z motywami powiatu mikołowskiego to miła niespodzianka dla miłośników gry w skata. W talii znalazł się m.in.: barokowy Pałac w Zawiści (9 krojc), Ratusz w Łaziskach Górnych (10 herc), Elektrownia Łaziska (8 grin) oraz siedziba Starostwa Powiatowego (7 krojc), Ratusz Miejski w Mikołowie (9 herc), Kościół Podwyższenia Krzyża Św. w Gostyni (10 szel) i neorenesansowy Pałac Hegenscheidtów w Ornontowicach (8 szel).

Tych kart nie można nigdzie kupić, można je za to wygrać podczas powiatowej akcji „Sąsiedzko Rajza na kole”. Zestawy kart będą nagrodami dla uczestników wakacyjnej zabawy rowerowej. Kolekcjonerskie talie zostały wydane z inicjatywy Starosty Mikołowskiego Mirosława Dużego oraz Wicestarosty Tadeusza Marszolika oraz pasjonatów gry w skata.

Szczegóły dotyczące „Sąsiedzko Rajza na kole” znajdziecie tutaj:

https://mikolowski.pl/2020/08/sasiedzko-rajza-na-kole-powiat-mikolowski/

https://mosir.laziska.pl/

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content