play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Piekary Śląskie

Tylu funkcjonariuszy pracuje w Piekarach Śląskich ZDJĘCIA

today14 stycznia 2020

Background

W ubiegły piątek w Komendzie Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich odbyła się narada podsumowująca pracę piekarskiej policji w 2019 roku. Wyniki osiągnięte przez miejscowych policjantów przedstawił Komendant Miejski Policji w Piekarach Śląskich nadkom. Robert Klimek wraz z Pierwszym Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich mł. insp. Kamilem Gaborem. W odprawie uczestniczył m.in. Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Roman Rabsztyn.

 

 

Uroczystą naradę roczną zorganizował Komendant Miejski Policji w Piekarach Śląskich nadkom. Robert Klimek, który wspólnie z Pierwszym Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich mł. insp. Kamilem Gaborem przedstawił sprawozdanie stanu bezpieczeństwa na terenie miasta w 2019 roku. Informacji o wynikach osiągniętych przez policjantów wysłuchali zaproszeni do udziału w naradzie: Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Roman Rabsztyn, Prezydent Miasta Sława Umińska- Duraj, Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Wesołowski, Kierownik Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach z siedzibą w Piekarach Śląskich Justyna Rzeszut-Sieńkowska oraz Komendant Wydziału Straży Miejskiej i Zarządzania Kryzysowego Krzysztof Piekarz.

W trakcie spotkania przedstawiono efekty ubiegłorocznej pracy poszczególnych pionów: kryminalnego, prewencji, ruchu drogowego oraz służb logistycznych. Rok 2019 to czas bardzo dobrej współpracy policji z prokuraturą, sądem, władzami samorządowymi, urzędami oraz wieloma innymi podmiotami, co z pewnością przysłużyło się poprawie bezpieczeństwa mieszkańców Piekar Śląskich. O bardzo dobrej współpracy, a także profesjonalizmie stróżów prawa w swoich wystąpieniach mówili także zaproszeni goście. Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Roman Rabsztyn podziękował piekarskim policjantom za dotychczasowa służbę i osiągnięte bardzo dobre wyniki, z kolei Prezydent Miasta Sława Umińska – Duraj podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie mundurowych, dzięki którym mieszkańcy Piekar Śląskich mogą czuć się bezpiecznie. Podziękowania za dotychczasową służbę złożyli także pozostali goście, którzy życzyli mundurowym jeszcze lepszego 2020 roku.

 

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content