play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Uciekł przed policją przez okno i ukrył się w krzakach

today16 kwietnia 2020

Background

Uciekł przed policją przez okno i ukrył się w krzakach. Miał nadzieję, że tam stróże prawa go nie znajdą. Jednak jego misterny plan się nie powiódł. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym – teraz w więzieniu spędzi najbliższe 6 lat.

Do zdarzenia doszło w lany poniedziałek, kiedy śledczy pojechali sprawdzić miejsce przebywania jednego z poszukiwanych. Tam zastali kobietę, która nie chciała wpuścić funkcjonariuszy na teren posesji. W trakcie rozmowy z nią, zauważyli jak 48-latek ucieka przez okno. Poszukiwany listem gończym mężczyzna ukrył się w krzakach nieopodal miejsca zamieszkania mając nadzieję, że policjanci go nie znajdą. Jego plan się jednak nie powiódł, bo już po chwili został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego. Stróże prawa znaleźli przy nim prawie 3 działki dilerskie amfetaminy. W zakładzie karnym spędzi najbliższe 6 lat.

To tylko jedna z historii kryminalnych z Komendy Miejskiej w Częstochowie. To były bardzo pracowite święta funkcjonariuszy. W sobotę zatrzymali 21-latka, który spacerował po centrum miasta. Ten miał przy sobie ponad 30 paczek kawy, które jak się szybko okazało, ukradł z jednego ze sklepów. Przed zatrzymaniem zdążył już sprzedać 20 sztuk. Teraz oprócz 165 dni pozbawienia wolności, grozi mu też 5 lat więzienia za dokonaną kradzież.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content