play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Urodziny Radia Piekary. Ważne informacje dla kierowców!

today12 maja 2022

Background

Urodziny Radia Piekary będą okazją do beztroskiej zabawy, jednak informujemy kierowców o zmianach w organizacji ruchu w dniach 13-15 maja. 

Zmiany w organizacji ruchu obejmują kilka kluczowych miejsc na mapie Piekar Śląskich. Warto zatem uważnie obserwować oznakowanie i stosować się do informacji zamieszczonych poniżej.

Zmiany w organizacji ruchu podczas Urodzin Radia Piekary

W związku z organizowaną w dniach 13-15 maja imprezą na terenie Kopca Wyzwolenia wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu przy ul. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Inwalidów Wojennych do Drogi Wojewódzkiej nr 911 na ul. Wyzwolenia oraz na ul. Do Kopca Wyzwolenia. Na sąsiadującym z Kopcem odcinku ul. Jana Pawła II wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Na ww. odcinku, od ul. Inwalidów Wojennych do DW 911, wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy z kierunkiem jazdy od ul. Bytomskiej do DW 911. Dojazd do ulicy Bytomskiej od strony DW 911 zostanie zapewniony poprzez wyznaczony objazd ulicą Pod Lipami.

Miejsca parkingowe

Na ul. Jana Pawła II parkowanie skośne będzie możliwe na lewej części jezdni (patrząc w kierunku DW 911). Ścieżka rowerowa biegnąca wzdłuż odcinka ul. Jana Pawła II zostanie wygrodzona bez możliwości parkowania.

Ponadto na ul. Wyzwolenia obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy z kierunkiem jazdy od drogi DW 911. Dodatkowo ul. Do Kopca Wyzwolenia zostanie wyłączona z ruchu. Nie będzie możliwości parkowania przy Kopcu Wyzwolenia.

Zmiany obowiązywać będą od 13 maja (piątek) od godz. 6.00 do 16 maja (poniedziałek) do godz. 6.00.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content