play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Urząd Miasta w Tarnowskich Górach zamknięty z powodu koronawirusa

today20 lipca 2020

Background

Urząd Miasta w Tarnowskich Górach zamknięty z powodu koronawirusa. Do odwołania budynek przy ul. Sienkiewicza jest zamknięty dla mieszkańców. Obsługa w sprawach niecierpiących zwłoki będzie odbywać się na korytarzu po uprzednim umówieniu się telefonicznym.

Jak czytamy na stronie miasta, do wszystkich budynków Urzędu będą wpuszczane tylko osoby z odpowiednio zakrytymi ustami i nosem. Konieczne będzie również zdezynfekowanie rąk przy wejściu oraz zasada oczekiwania w kolejce w odstępie min. 2 metrów.

Wirus został stwierdzony w sobotę u trzech urzędników. Wszyscy pracownicy mający kontakt z zakażonymi zostali przebadani i przebywają w domach.

Kasa przy ul. Sienkiewicza zostaje zamknięta, wpłaty można uiszczać wkasie znajdującej się w budynku Urzędu na Rynku. Przypominamy, że wszystkie urzędowe sprawy mogą być załatwianie zdalnie czyli za pośrednictwem internetu, telefonów i platform ePUAP.

Pisma nie wymagające potwierdzenia mogą być wrzucane do urny ustawionej przez wejściem do budynku Urzędu przy ul. Sienkiewicza, można je także  złożyć w Ratuszu (ważne, aby dokumenty znajdowały się w zaklejonej kopercie).

 

źródło/foto: UM Tarnowskie Góry

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content