play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
 • cover play_arrow

  Radio Piekary Radio Piekary

 • cover play_arrow

  Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Urząd Wojewódzki w Katowicach – zmiany w organizacji pracy

today12 marca 2020

Background

Urząd Wojewódzki w Katowicach publikuje informacje:

Dla Państwa bezpieczeństwa od 13 marca 2020 r. wprowadzamy również czasowe zmiany w  organizacji obsługi klientów Urzędu.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi poszczególnych usług m. in.: spraw paszportowych, pobytu cudzoziemców, obywatelstwa, koordynacji świadczeń rodzinnych.

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją prosimy również o bieżące śledzenie informacji zamieszczanych na stronie internetowej Urzędu.

Przypominamy o funkcjonującej całodobowo infolinii NFZ, pod którą można uzyskać informacje ogólne o koronawirusie – tel. 800 190 590.

Organizacja obsługi paszportowej w województwie śląskim:

 1. W Oddziałach w Katowicach, Bielsku-Białej i Częstochowie będzie prowadzona obsługa paszportowa wyłącznie klientów zarejestrowanych w systemie rezerwacji internetowej.
 2. W Terenowej Delegaturze Paszportowej w Sosnowcu oraz w punktach paszportowych w Bytomiu, Gliwicach, Jastrzębiu-Zdroju, Pszczynie, Raciborzu, Rybniku, Tarnowskich Górach, Tychach, Wodzisławiu Śląskim, Zabrzu i Żorach będzie ograniczona obsługa paszportowa klientów tylko do wydawania paszportów.
 3. Godziny pracy jednostek paszportowych pozostają bez zmian.

 Informacja dotycząca obsługi punktu paszportowego w Zawierciu:

 1. Od 13 marca 2020 r. punkt paszportowy w Zawierciu będzie nieczynny do odwołania.
 2. Odbiór paszportów (dot. wniosków paszportowych złożonych w punkcie paszportowym w Zawierciu) odbywać się będzie wyłącznie po rezerwacji internetowej w Terenowej Delegaturze Paszportowej w Częstochowie, ul. Sobieskiego 7.
źródło,zdjęcie:www.katowice.uw.gov.pl

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content