play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Usiłował nagrać nagą kobietę w toalecie. Policja szuka mężczyzny ZDJĘCIA

today4 lutego 2020

Background

Usiłował nagrać nagą kobietę w toalecie. Policja szuka mężczyzny, który 22 grudnia 2019 r., w klubie Chacharnia za pomocą telefonu komórkowego usiłował utrwalić nagi wizerunek kobiety. Publikujemy wizerunek mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w dniu 22 grudnia 2019 roku w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów w klubie Chacharnia. Do jednej z toalet weszła kobieta. Podczas pobytu w ubikacji zauważyła, że pod przegrodą oddzielającą kabiny sanitariatów ktoś przełożył rękę i telefonem komórkowym usiłuje utrwalić jej wizerunek. Kobieta wytraciła mu telefon z ręki, a następnie po wyjściu przez niego z kabiny działając w obronie własnych dóbr osobistych, wykonała jego fotografię. Publikujemy wizerunek poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Zapewniamy anonimowość.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 32 214 88 10 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 33-812-12-55.

Przestępstwo utrwalenia wizerunku nagiej osoby bez jej zgody jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content