play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Ustroń: Jedna kontrola doprowadziła do zatrzymania czterech osób

today25 stycznia 2022

Background

Podczas jednej kontroli drogowej policjanci z Cieszyna doprowadzili do zatrzymania czterech osób. Każda z nich miała problemy z prawem z innego powodu.

Do kontroli drogowej, która przyniosła niecodzienny rezultat doszło w sobotnią noc. Policjanci z cieszyńskiej komendy patrolowali okolicę Ustronia. W pewnym momencie na ul. Baranowej funkcjonariusze zauważyli samochód osobowy marki Volkswagen i zdecydowali go zatrzymać celem rutynowego sprawdzenia.

Okazało się, że 28-letnia kierująca posiadała sądowy zakaz prowadzenia pojazdu. Teraz grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności Mundurowi postanowili sprawdzić także pasażerów. Kolejna kobieta, tj. 27-latka była poszukiwana przez prokuraturę. Dodatkowo u 32-latka policja znalazła niedozwolone substancje psychoaktywne tzw. dopalacze. Mężczyźnie grożą nawet 3 lata więzienia.

Kiedy wydawało się, że to koniec wrażeń dla cieszyńskich policjantów w przejeżdżającym obok nich podczas kontroli samochodzie zauważyli znajomą twarz. Był to poszukiwany listem gończym 52-latek z Wisły. Stróże prawa natychmiast zawiadomili o tym kolegów z Ustronia, którzy błyskawicznie zatrzymali mężczyznę. Trafił do zakładu karnego celem odbycia zaległej kary.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content