play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Utrudnienia na granicy ze Słowacją. Powodem strajk przewoźników

today7 stycznia 2020

Background

Utrudnienia na granicy ze Słowacją. Dzisiaj na terenie Republiki Słowackiej miejscowi przewoźnicy zaplanowali swój strajk. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu zarówno po części słowackiej, jak i na granicy z Polską. Policja apeluje do kierowców planujących swoją podróż w ten rejon o wyrozumiałość i cierpliwość.

 

W związku z informacją o planowanym dzisiaj strajku unii słowackich przewoźników, informujemy o możliwości wystąpienia utrudnień w ruchu. Manifestacje mogą się odbyć również na drogach prowadzących do granicy z Polską, obejmując miejscowości: Trstená (štátna hranica), Tvrdošín- Nižná -Podbiel-Krivá-Dlhá nad Oravou-Sedlicka, Dubová-Oravský-Podzámok-Hruštín-Babin-Lokca. 

Na ulicach miast, w miejscach zaplanowanych demonstracji, pojawią się dodatkowe patrole słowackiej policji, które w razie wystąpienia takiej potrzeby, będą na bieżąco informowały o utrudnieniach oraz zadbają o płynność ruchu, kierując na objazdy. Policja zwraca się z apelem do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności i bezwzględne respektowanie poleceń policjantów oraz służb porządkowych.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content