play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

Uwaga! Awaria sieci wodociągowej w Chorzowie

today27 lutego 2020

Background

Wprowadzono zmianę organizacji ruchu z związku z awarią sieci wodociągowej zarządzanej przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów. Zamknięte dla ruchu pojazdów zostało połączenie ulicy Paderewskiego w Chorzowie z ulicą Lwowską.

 

Na czas prowadzonych robót wprowadzone zostały następujące zmiany w organizacji ruchu pojazdów:

1. w ciągu ul. Mościckiego – na odcinku między ulicami Lwowską i Wybickiego – celem zapewnienia dojazdu do ulicy Lwowskiej wprowadzony został dwukierunkowy ruch pojazdów,
2. w ciągu ulicy Paderewskiego – na odcinku pomiędzy miejscem awarii i skrzyżowaniem z ul. Wybickiego – celem zapewnienia dojazdu do posesji wprowadzony został dwukierunkowy ruch pojazdów,
3. w ciągu ulicy Paderewskiego – na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z pl. AKS i rejonem posesji nr 32 – celem zapewnienia obsługi hoteli oraz zakładu usługowego wprowadzony został dwukierunkowy ruch pojazdów.

Zakończenie usuwania awarii oraz przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest w dniu 29.02.2020 r. (sobota).

Celem ułatwienia poruszania się kierowcom po ulicach objętych wprowadzanymi zmianami organizacji ruchu, wszystkie zamknięcia ulic oraz zmiany kierunków jazdy uwzględnione są na mapach bezpłatnej nawigacji Waze (https://www.waze.com/get) w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów z firmą Google (program bezpłatnej wymiany danych o ruchu drogowym „Waze dla Miast” https://www.waze.com/pl/ccp).

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content