play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Piekary Śląskie

UWAGA! Dziś zmiany w organizacji ruchu w Piekarach Śląskich

today22 sierpnia 2020

Background

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Piekarach Śląskich. W związku z organizacją w dniu 22 sierpnia w rejonie Kopca Wyzwolenia Święta Wojska Polskiego oraz Metropolitalnych Obchodów 100. Rocznicy II powstania śląskiego nastąpią zamiany w organizacji ruchu.

Czasowa organizacja w dniu 22.08.2020 r. potrwa w godzinach 6.00-24.00. i będzie dotyczyć ulic przyległych do Kopca Wyzwolenia oraz wyznaczenia stref parkowania.

W dniu organizacji wydarzenia ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Bytomskiej do Obwodnicy Zachodniej (DW 911), będzie jednokierunkowa (wjazd od ul. Bytomskiej). Miejsca parkingowe dla publiczności wyznaczone będą na ul. Jana Pawła II po obu stronach jezdni.

Dla mieszkańców przygotowano dwa bezpłatne autobusy, które odjadą o godzinie 19.15 z ulicy Sadowskiego (Dąbrówka Wielka) oraz ulicy Tarnogórskiej (Kozłowa Góra) w kierunku “Na Kopiec Wyzwolenia”. Autobusy zatrzymają się na wysokości Kopca Wyzwolenia, gdzie pasażerowie będą mogli wysiąść. Autobusy wykonają tylko jeden kurs.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne oraz rygory organizacji imprez, dla publiczności rozstawione będą miejsca siedzące, każdy z widzów będzie miał wyznaczoną przestrzeń o powierzchni 5 m². Przymusowe jest także zakrywanie nosa i ust. W przypadku zaostrzenia rygorów bezpieczeństwa możliwe są zmiany w przebiegu wydarzenia.

Szczegóły: Metropolitalnych Obchodów 100. Rocznicy II powstania śląskiego

 

źródło: UM Piekary Śląskie

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content