play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

Uwaga kierowcy! Przejazd przez Bytom utrudniony

today2 listopada 2020

Background

Uwaga kierowcy! Przejazd przez Bytom utrudniony. Wymiana dylatacji na wiadukcie drogowym na ul. Celnej będzie powodem zamknięcia od 2 listopada ruchu drogowego na odcinku od skrzyżowania ul. Celnej z ul. Zachodnią do skrzyżowania ul. Celnej ze zjazdem północnym w stronę DK88.  Na czas prac remontowych drogowcy przygotowali objazdy.

Uwaga kierowcy! Przejazd przez Bytom utrudniony. Na wiadukcie będą prowadzone prace związane z demontażem istniejącej dylatacji stalowej i montażem nowej na całej szerokości obiektu. W ramach realizowanych prac drogowcy wykonają również betonowania przęsła i przyczółka w rejonie osadzania dylatacji oraz nową nawierzchnię w rejonie dylatacji. Prace związane z remontem wiaduktu drogowego powinny zakończyć się do 26 listopada.

W związku z prowadzonymi pracami od 2 listopada zaplanowane zostały następujące objazdy:

Od strony Karbia do Stolarzowic – z ronda na ul. Celnej do al. Jana Nowaka Jeziorańskiego, następnie do ul. Strzelców Bytomskich, ul. Strzelców Bytomskich do ronda autostradowego do ul. Miejska Dąbrowa, ul. Miejska Dąbrowa do skrzyżowania z ul. Celną;

Od strony centrum z ul. Strzelców Bytomskich do Stolarzowic –
 ul. Strzelców Bytomskich od skrzyżowania z al. Jana Nowaka Jeziorańskiego do ronda autostradowego, dalej ul. Miejska Dąbrowa, z zakończeniem objazdu przed skrzyżowaniem z ul. Celną;

Od strony Stroszka i zjazdu z autostrady A1 do Karbia 
– od ronda autostradowego ul. Strzelców Bytomskich w kierunku Centrum, do skrzyżowania z al. Jana Nowaka Jeziorańskiego, al. Jana Nowaka Jeziorańskiego (obwodnicą) do zjazdu na ul. Celną.

info. UM Bytom
fot.pixabay.com

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content