play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Ruda Śląska

Uwaga kierowcy! Zdradliwy poranek na drogach. Są kolizje

today23 czerwca 2020

Background

Uwaga kierowcy. Wysyp kolizji i wypadków na drogach aglomeracji. Wydawałoby się, że jak mamy pierwszy słoneczny dzień z pełną widocznością i bez deszczu to będzie ekstra. Ale rzeczywistość musi nas zaskoczyć.

Pierwszy od wielu dni słoneczny poranek a i tak doszło już do kilku wypadków i kolizji. Uważajcie, miejscami może być ślisko, drogi w wielu miejscach jeszcze z kałużami i nie wiadomo, po czym się jedzie.

Beskidzka z wypadkiem

Uwaga w Katowicach na Beskidzkiej. Tu osobówka miała solidną kraksę. Kierowca nie wyrobił na mokrej nawierzchni i uderzył pojazdem w drzewo. Jest ranny – pomagają mu już służby, ale z miejsca utworzył się tu korek. Przypominam, to leśna przelotówka z Gierkówki, czyli Drogi Krajowej numer 86 pod kopalnię Mysłowice.

Szereg kolizji

Z kolei na ulicy Trautmana w Piekarach Śląskich kolizja dwóch osobówek. Do tej kraksy doszło na wysokości Domu Pomocy Społecznej. Jeszcze Ruda Śląska i Radoszowska – tu pogięta blacha.

Poza tym, miejscami może być mokro. Uważajcie zwłaszcza na leśnych odcinkach i na tych trasach, na których nie znacie wszystkich dziur.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content