play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Slajder Pilne

Uwaga pasażerowie! Kłopoty na kolei [AKTUALIZACJA]

today19 listopada 2020

Background

Problemy na linii kolejowej z Katowic do Bielska. Tu wykoleił się pociąg towarowy. Niestety, zablokował przejazd tą popularną linią. Stąd , pociągi Kolei Śląskich kursują teraz objazdem. Część jest odwołana.

Kłopoty na kolei w województwie śląskim. W Czechowicach- Dziedzicach w nocy wykoleił się pociąg towarowy. Zablokował możliwość przejazdu tą linią innych pojazdów. Na trasie z Katowic do Bielska Białej wprowadzono objazdy i autobusowa komunikacja zastępcza.

AKTUALIZACJA

Utrudnienia mogą potrwać nawet cały dzień, mówi nam Tomasz Musioł z Kolei Śląskich. Dojazd pociągiem od strony Katowic do Czechowic jest w tej chwili niemożliwy. Pociągi od strony Katowic dojeżdżają tylko do Pszczyny, te od Żywca mogą dojechać do Czechowic- Dziedzic, tu jednak pasażerowie muszą się przesiadać.

Część pociągów jeździ objazdem przez Oświęcim. Na miejscu trwają prace – możliwe że uszkodzona została także trakcja.

Są opóźnienia

Składy osobowe jadące od strony Katowic kończą bieg w Pszczynie a potem przesiadać się trzeba do autobusu. Od strony Bielska – przesiadka w Czechowicach. Niektóre pociągi jadą przez Oświęcim, ale opóźnienia są nieuniknione. Na razie nie wiadomo jak długo potrwa utrudnienie.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content