play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Uwaga! Ślisko. Przybywa kolizji na drogach

today10 grudnia 2020

Background

Czwartkowy poranek na drogach metropolii i subregionu południowego upływa pod znakiem trudnych warunków. Nawierzchnie są w wielu miejscach oblodzone, asfalty podejrzanie się „błyszczą”. Tak może być przez większą część dnia.

O tym, że warunki są zdradliwe przekonali się uczestnicy porannych kolizji i innych zdarzeń drogowych. Do godziny 13.00 obowiązuje ostrzeżenie przed możliwą gołoledzią, marznącym deszczem, deszczem ze śniegiem i śniegiem.

W Sosnowcu na ul.Traugutta doszło do potrącenia osoby pieszej. Jak wstępnie informował dyżurny policyjnej drogówki, kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Dwa samochody wpadły na siebie w Tychach na al.Beskidzkiej. Sytuację na szczęście szybko opanowano. O wiele gorzej na wlocie do Katowic od strony Chorzowa czy Rudy. Na dłuższy czas przyblokowana została Drogowa Trasa Średnicowa i ul. Chorzowska po tym jak doszło do kilku stłuczek i najechań na bariery w rejonie dzielnicy Dąb.

Z podobnego powodu przez pewien czas utrudniony był przejazd ulicą Orlą w Sosnowcu i dojazdówką do autostrady A1 w Żorach czyli ulicą Północną. Informacje o kolizji docierały również z Mikołowa z „wiślanki” (DK81).

Autor: Adam Grabałowski


0%
Skip to content