play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

W Gliwicach pomagają w walce z narkotykami

today12 lutego 2020

Background

W Gliwicach pomagają w walce z narkotykami. Do końca roku przy Poradni Zdrowia „MEDYK” (ul. Kozielska 16) działa Punkt Informacyjno-Konsultacyjny gliwickiego Stowarzyszenia „Rozwój”, oferujący bezpłatną pomoc zarówno dla osób uzależnionych, zagrożonych, jak i ich rodzin.

Z sesji psychoterapii i konsultacji mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież. W Punkcie bezpłatną pomoc znajdą nie tylko uzależnione osoby i zagrożone uzależnieniem, ale również ich rodziny.

Terminy konsultacji są ustalane telefonicznie (797-318-241). Spotkania odbywają się w czwartki (w godz. od 15.30 do 19.30) i soboty (od 9.00 do 13.00). Istnieje również możliwość ustalenia indywidualnego terminu konsultacji. Warto wiedzieć, że psychoterapeutki – mgr Marzena Rębisz i mgr Edyta Laskowska-Pyzik – niosą zainteresowanym potrzebne wsparcie, ustalając także miejsce i termin wizyt w ramach ewentualnej dalszej specjalistycznej terapii w regionalnych Ośrodkach Psychoterapii Uzależnień lub Poradni Zdrowia Psychicznego.

Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice.

źródło: gliwice.eu

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content