play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

„W samych gaciach” dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

today29 stycznia 2021

Background

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspierać można na różne sposoby. Oni zrobią to w „samych gaciach”! Bo tak nazywa się bieg dookoła zalewu Nakło – Chechło. Nad jego organizacją czuwają Morsy z Chechła Rodem.

W niedzielę, 31 stycznia sporo będzie się działo w sąsiedztwie zalewu Nakło-Chechło. Przy Barze u Adika morsowanie z WOŚP będzie odbywać się od godziny 8.00 do 16.00

-Po raz 7 gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, a „Bieg w samych gaciach” organizujemy po raz 4. Od godziny 8.00 do 16.00 startujemy indywidualnie – oczywiście w szortach i maseczkach. Dystans wynosi nieco ponad 5 kilometrów. Każdy kto wrzuci pieniądz do puszki WOŚP, może liczyć na rozgrzewającą zupę – mówi Radiu Piekary  mors Adrian i dodaje że gwoździem programu będzie oczywiście morsowanie.

Co ważne, w niedzielę osoby przyjeżdżające nad zalew, proszone są o zaparkowanie samochodów na leśnych parkingach i o dojście nad wodę pieszo. Dojazd będzie możliwy wyłącznie od obwodnicy Tarnowskich Gór. Na ulicy Leśniej w Nowym Chechle obowiązuje zakaz przejazdu.

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content