play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

„W samych gaciach” dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

today29 stycznia 2021

Background

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspierać można na różne sposoby. Oni zrobią to w „samych gaciach”! Bo tak nazywa się bieg dookoła zalewu Nakło – Chechło. Nad jego organizacją czuwają Morsy z Chechła Rodem.

W niedzielę, 31 stycznia sporo będzie się działo w sąsiedztwie zalewu Nakło-Chechło. Przy Barze u Adika morsowanie z WOŚP będzie odbywać się od godziny 8.00 do 16.00

-Po raz 7 gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, a „Bieg w samych gaciach” organizujemy po raz 4. Od godziny 8.00 do 16.00 startujemy indywidualnie – oczywiście w szortach i maseczkach. Dystans wynosi nieco ponad 5 kilometrów. Każdy kto wrzuci pieniądz do puszki WOŚP, może liczyć na rozgrzewającą zupę – mówi Radiu Piekary  mors Adrian i dodaje że gwoździem programu będzie oczywiście morsowanie.

Co ważne, w niedzielę osoby przyjeżdżające nad zalew, proszone są o zaparkowanie samochodów na leśnych parkingach i o dojście nad wodę pieszo. Dojazd będzie możliwy wyłącznie od obwodnicy Tarnowskich Gór. Na ulicy Leśniej w Nowym Chechle obowiązuje zakaz przejazdu.

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content