play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Wiadomości

„W święta wspieram lokalsów”, żeby pomóc firmom z miasta

today18 listopada 2020

Background

Katowice ruszają z Świąteczną Bazą Przedsiębiorców. Już wiosną miasto uruchomiło bazę „Jedzenie na wynos”, która stała się inspiracją dla mieszkańców, a pomocą dla branży gastronomicznej. Teraz, wykorzystując ten pomysł, tworzona jest baza przedsiębiorców.

– Dzisiaj jeszcze nie wiemy jak będą wyglądać święta, czy uda się usiąść przy jednym stole całą rodziną. Każdy z nas na to oczywiście liczy, powoli przygotowując upominki i listę zakupów. Zachęcam, by w tych przygotowaniach pamiętać o polskich producentach, naszych lokalnych przedsiębiorcach, rzemieślnikach i artystach, mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic. I dalej: – Uruchamiamy „Świąteczną Bazę Przedsiębiorców”, by w jednym miejscu pokazać jak wiele mamy możliwości, jednocześnie wspierając katowickich przedsiębiorców.

„Świąteczna Baza Przedsiębiorców” będzie dostępna od 20 listopada na stronie http://www.koronawirus.katowice.eu oraz promowana będzie na miejskich kanałach w mediach społecznościowych. To lista, gdzie znaleźć będzie można trzy kategorie: prezent, gastronomia i dekoracje, a także informacje czy dany podmiot oferuje sprzedaż stacjonarną, czy też ma sklep internetowy, dane kontaktowe oraz krótki opis.

Przedsiębiorców, którzy mają w swoim asortymencie świąteczne prezenty, potrawy bądź ozdoby mogą się zgłaszać już teraz drogą mailową do Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Katowice na adres: bp@katowice.eu z tematem „ŚWIĄTECZNA BAZA PRZEDSIĘBIORCÓW”.

źródło/foto: UM Katowice

Autor: Adam Grabałowski


0%
Skip to content