play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

W trakcie awantury raniła nożem swoją córkę!

today8 października 2020

Background

W trakcie domowej awantury w Łaziskach Górnych 43-letnia kobieta będąc pod wpływem alkoholu raniła nożem swoją 20-letnią córkę. Młoda kobieta przerażona wybiegła z domu i wezwała policję. Agresywna matka usłyszała zarzuty uszkodzenia ciała oraz kierowania wobec córki gróźb karalnych.

Do zdarzenia doszło we wtorek (6 września) po godzinie 22:00. Policjanci otrzymali zgłoszenie o rannej 20-latce. Kobieta została zaatakowana nożem przez swoją matkę. Skierowani na miejsce policjanci ustalili przebieg rodzinnego incydentu. Okazało się, że między matką a córką doszło do awantury. W pewnym momencie 43-latka pobiegła do kuchni, skąd zabrała nóż i grożąc córce pozbawieniem życia raniła ją w ramię. Rozstrzęsiona 20-latka wybiegła z domu i wezwała pomoc.

W mieszkaniu, w którym doszło do ataku policjanci zastali matkę dziewczyny. Kobieta przyznała, że między nią a córką doszło do kłótni. tłumaczyła jednak, że wieczorny spór to efekt narastającego między nimi konfliktu, gdyż od dłuższego czasu nie potrafi poradzić sobie z trudnym zachowaniem córki.

43-latka trafiła do komisariatu, gdzie została poddana badaniu trzeźwości. Okazało się, że miała w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Kobieta usłyszała zarzuty: uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb karalnych. Oba przestęsptwa zagrożone są karą pozbawienia wolności do 2 lat. Ponadto, na wniosek łaziskich śledczych, prokurator objął podejrzaną środkiem zapobiegawczym w postaci policyjnego dozoru.

 

źródło: KPP Mikołów

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content